• English
 • Den otevřených dveří v areálu VZA BUNKR Mokrá Horákov – 23.3.2024

  Zveme Vás na březnový Den otevřených dveří v areálu VZA BUNKR Mokrá Horákov! Třetí letošní akce se bude konat čtvrtou březnovou sobotu a opět Vás čeká nabitý program a spousta zábavy! 🔫🚜🐴

  V areálu bývalé raketové základny u Brna nabízíme zážitkovou střelbu, jízdu vozidlem BVP, airsoft střelnici a další doprovodný program pro děti a dospělé. Areál je vybaven rychlým občerstvením a zázemím pro vaše pohodlí.

  📅 Kdy: Sobota, 23.3.2024, 10:00-16:00
  📍 Kde: VZA BUNKR – Veřejný zábavní areál Horákov

  Přijďte se povozit vojenskou technikou a zastřílejte si na střelnici ze 100 druhů zbraní od první světové války po současnost formou zážitkových střeleb. I pro ty nejmenší máme připravený bohatý program!

  Co vás čeká?

  🔫 Zážitková střelba od společnosti American Liberator – vyzkoušejte na vlastní kůži evoluci zbraní od 20. století po současnost, a to i bez zbrojního průkazu! Děti od 10 let mohou střílet s doprovodem. Fotografie a videa samozřejmostí!
  Rezervace zde: www.americanliberator.cz

  🚛 Jízdy vojenskou technikou ve spolupráci se spolkem Vojenská a civilní technika z.s. – prožijte autentický zážitek ze síly těchto strojů pod dozorem zkušených profesionálů. Bavte se celou sobotu!

  🚧 Prohlídky bunkru a ukázka celého areálu – Veřejný zábavní areál Bunkr se nachází v místech bývalé raketové základny v obci Mokrá-Horákov, jejíž stavba započala v roce 1978. Primárním úkolem raketové základny bylo zajištění vzdušné obrany města Brna, ve kterém se nacházely v té době strategické továrny a závody včetně proslulé brněnské Zbrojovky. Přísně tajnou raketovou základnu o rozloze 6,7 ha se čtyřmi odpališti obsluhovalo cca 79 vojáků.

  🎯 Airsoft Park – u nás je Airsoft opravdu pro všechny, od úplných začátečníků, přes děti a mládež až po zkušené mazáky.

  👨‍👩‍👦 Bohatý program pro děti – jízdy na koních a zážitkové dětské střelnice.

  🥤 Kiosek na Bunkru bude již tradičně otevřen! Občerstvení, jídlo a teplé nápoje na zahřátí. Pivo a limo je samozřejmostí!

  ▪️ Vstupné do areálu ZDARMA ✅
  ▪️ Jednotlivé služby zpoplatněny dle ceníků 🤝
  ▪️ Výborná dostupnost autem i MHD 🚌
  ▪️ Parkování v areálu 🚗
  ▪️ Pejsci vítání na vodítku 🐕‍🦺

  Bývalá raketová základna protiletecké obrany! Jak se k nám dostat? https://maps.app.goo.gl/Ut8AjQ7QWJY2G4Uy9

  Parkovné přímo v areálu 50 Kč/hod. 🚌

  Děkujeme našim partnerům VZA BUNKR – Veřejný zábavní areál Horákov, American Liberator, Vojenská a civilní technika Brno z.s. a AirsoftPark Mokrá-Horákov.

  ⚠️ Vstup výhradně na vlastní nebezpečí, vyhněte se rizikovým místům, dbejte zvýšené opatrnosti. ⚠️

  📞 Více informací na tel. čísle +420 724 099 629 – Těšíme se na Vaši účast a moc děkujeme za sdílení události.